Purlés

 
 
Váš individuální kód krásy
 

Purlés je zrcadlem bohatství přírodních zdrojů, které nás obklopují. Odkrývá jejich různorodost prostřednictvím kaleidoskopu aktivních složek, jež jsou darem přírody a přírodním pokladem zásadního významu pro péči o pleť. Ošetření kosmetikou Purlés je zdrojem jemné a zároveň výjimečně účinné péče, která začíná v kosmetických salonech. Jejím přirozeným pokračováním a doplňkem je domácí péče Purlés. Kosmetické přípravky určené k domácímu použití cílí na komplexní péči. Laboratorní technologie kombinované s magickými vůněmi podmaňujícími si smysly tvoří esenci kosmetiky značky Purlés, která je zárukou vynikajících výsledků v péči o pleť. Každodenní péče s použitím výrobků Purlés je ceremonií, která vám přináší dokonalost. Objevte tajemství pokladů Purlés. Informujte se ve svém kosmetickém salonu o vhodné péči přizpůsobené individuálním potřebám vaší pleti.

Energie krásy v srdci francouzské kosmetiky Purlés

Kosmetické přípravky Purlés jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. Purles je účinnou komplexní dermatokosmetickou terapií s bezprostředně viditelnými výsledky, která zároveň poskytuje svým klientům hlubokou relaxaci. Každé ošetření se mění v pečující rituální ceremonii, výlet do světa krásy, čistoty a pohlazení smyslů. Purlés je zárukou moderního a kvalitního kosmetického ošetření, jehož výsledky nezklamou.

 

Přípravky značky Purles jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Systém důkladné expertízy spolu s inovativními postupy při vytváření formulí zaručují nejlepší možnou účinnost a bezpečnost při používání vyvinutých přípravků.

 

 

Anubis Barcelona

 

Od svého vzniku Španělská firma ANUBIS Barcelona pracuje se třemi pilíři ve své filozofie: nejlepší zákaznický servis, kvalita výrobků a tým. S tímto se společnost umísťuje jako jedna z vedoucích značek na domácím trhu a zvyšuje rok co rok svou přítomnost v zahraničí.

Zkušenost, profesionalita a obětavost

S více než 35ti lety zkušeností v profesionálním krásy, ANUBIS Barcelona vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů a vysoce kvalitních kosmetických ošetření a technologie. Naše laboratorní vybavení, výzkum a vývoj a obchodní řízení, v čele s rodinou Sainz, zaručující jejich profesionalitu a obětavost k nalezení nových způsobů, a zajišťuje ty nejlepší služby a co nejefektivněji reaguje na požadavky zákazníků.

Moderní výzkumné a vývojové centrum

Použití vyspělých technologií a využití nejnovějších strojů v dokonalých podmínkách prostředí (tlak, teplota, vlhkost, asepse) podle evropské normy při výrobě kosmetických přípravků, zaručují dokonalou kontrolu kvality a výroby. Přidání nového skladu a skladů v moderních zařízeních, vytvořili dvě vlastní jednotky: laboratorní a výzkumné části.

Profesionální krása, naše inspirace

ANUBIS Barcelona je odborníkem na ošetření obličeje a těla, vytvořený pro profesionální potřeby vzniklé z každodenní práce s kůží. Zájem o profesionální kosmetičky a řešení jejich technických požadavků jsou přesně to, co nás pohání: pečlivě vybrané aktivní složky naší kosmetiky nabízí nejlepší záruky a spokojenost.

V našem novém zařízení máme školící  a předváděcí centrum, kde se odborníci mohou setkat a pracovat s našimi výrobky v prostředí celkové pohody a jistoty.

Růst a mezinárodním trhu

Mezinárodní projekce Anubis Barcelona je pevná v expanzní politice společnosti. Od svého založení firmy má podnikatelskou základnu na zahraničních trzích, jako je Evropa, Canada, střední a jihovýchodní Asie a  jeho hlavní trhy prostřednictvím distributorů. V posledních letech upevnila svou přítomnost na více než 35 zemí světa dnes.

 

Make up studio profesional Amsterdam

Značka dekorativní kosmetiky Make-up Studio byla založeno v Amsterdamu v roce 1980 několika předními světovými vizážisty. Amsterdam je městem umění, tolerance a rozmanitosti. A přesně z toho se také skládá Make-up Studio. Make-up Studio podporuje rozvoj osobnosti, bez ohledu na věk, národnost nebo pohlaví, při objevování umění profesionálního make upu.

Make-up Studio nenabízí jen vysoce kvalitní produkty pro vizážisty, ale naším posláním je především povzbudit všechny vizážisty k objevování a používání make upu v různých stylech. Široká škála barev a textur byla speciálně vyvinuta tak, aby se dala snadno kombinovat, míchat a stínovat, pro vytváření vašich vlastních, jedinečných efektů a barev. Make-up Studio je o prozkoumávání, objevování a kreativitě. Také rádi sdílíme profesionální zkušenosti v oblasti techniky líčení, tipů a triků, díky nímž se stanete jedinečnými. Ale především vám chceme nabídnout možnost poznat a osvojit si umění make upu tak, aby vám pomohl vytvořit jedinečnou osobnost.

Propracovaný sortiment produktů široké palety barev s víceúčelovou možností použití obsahuje více než 200 druhů produktů, ve více než 300 barvách, v různých gramážích, variacích a velikostech.
Jako jedna z mála značek má Make-up Studio v nabídce produkty i pro tváře odlišné barvy pleti - pro tmavou, žlutou pleť a pleti jiných národností.

Líčíme filmové hvězdy i modelky Elite Model Look v Holandsku.
S produkty Make-up Studio úspěšně pracují i maskéři České televize při natáčení televizních pořadů a filmů.
Produkty Make-up Studio jsou hypoalergenní, převážně veganské a nejsou testovány na zvířatech.

V současné době je Make-up Studio Amsterdam značkou pro profesionální vizážisty. Naše vizážisty najdete v zákulisí na nesčetných přehlídkách.‎

‎Od přehlídkových mol až po mezinárodní módní přehlídky, jako je Maison the Faux na New York Fashion Week až po Tonyho Cohena na Mercedes-Benz Fashion Week Amsterdam. Naše produkty pužívá nesčetně celebrit, DJů a televizních osobností. Např. Armin van Buuren, Miss Earth World a BBC, VRT, RTL, RTL Germany, WDR, Joop van den Ende Studio's, RTL NL používají líčidla Make-up Studio Amsterdam díky své vysoké kvalitě na obrazovce v HD rozlišení nebo během představení.‎