LED Fotonová terapie

 

Vítejte ve světě profesiolnální LED fotonová terapie!

Pro všechna ošetření obličeje (odstranění vrásek, akné, skvrn, zčervenání, regenerace a omlazení, zefektivění výsledků ručního nebo přístrojového kosmetického ošetření).

Použití LED fotonové terapie v kosmestice se stala hitem v USA a Velké Británii. 

Způsob aplikace je jednoduchý a bezbolestný a má vysokou účinnost.

 

 

Přístroje fotonové terapie jsou používány pro ošetřování poškození měkkých tkání a odstraňování kožních problémů jako jsou lišeje, opary, popáleniny a akné. Široká škála světla je obzvlášť efektivní pro léčbu řezných poranění, jizev a dalších záležitostí spojených s povrchem kůže. Fotonová terapie vyrovnává odstíny kůže, podporuje cirkulaci a brzdí tvorbu melaninového pigmentu, bojuje proti akné a zánětům kůže, vyhlazuje ďolíčky, jizvy a vrásky.

 

Výběr ze 7 barev

 

 

Červené  světlo o vlnové délce 625 – 700 nm, známá jako "bioaktivní světlo", urychluje metabolismus a podpoří tvorbu kolagenu - omlazuje pokožku, zvýšuje elasticitaupokožky, anti-aging antioxidant. Má stimulační účinek na syntézu kolagenu a tím působí proti stárnutí. Také bylo zjištěno, že vystavení pleti na světlo o vlnové délce 630 nm vede k rozdělení cytoplasmy buněčného dělení (cytokineze). Cytokinesis podporuje proliferaci buněk dermis - produkci fibroblastových růstových faktorů, snižuje se zánět a léčba hojení ran. Provoz tohoto světla zabraňuje tvorbě jizev. Dále má vasodilatační (rozšiřující cévy) účinek . Léčí rozšířené žilky a má schopnost dopravit kosmetický přípravek do spodní vrstvy pokožky (fotoporace).

 

Modré světlo –440 – 500 nm: je již dlouho známo, že sluneční záření (UV záření) bojuje proti akné. Nicméně, vzhledem k účinku fotostárnutí a zdravotních vedlejších účinků se UV záření nedoporučuje pro použití v léčbě akné, na rozdíl od LED lampy. Podle nejnovějších poznatků je známo, že světlo o vlnové délce 415 nm, odpovídá maximální energii pro danou barvu mimo UV oblasti, a je proto mimořádně bezpečná a účinná při léčbě akné. Je známo, že anaerobní bakterie produkují porfyriny Proprionibacterium acnes, během normálního životního cyklu. Porfyriny absorbují světelnou energii podobnou energii UV a modré viditelné spektrum. Ozařování bakterie acnes modré světlo LED má za následek fotovzbuzení porfyrinů nalézených v bakteriích, produkci singletového kyslíku, což má za následek zničení bakterií

 

Zelené světlo - 520 – 570 nm, ovlivňuje melanocyty. Rozjasní a snižuje hyperpigmentace, pihy a stařecké skvrny.  Léčí začervenaní, má detoxikační a vyhlazující účinky. Zlepšuje lymfatickou a krevní cirkulaci.

 

Žluté světlo - 565 – 590 nm - imunitní stimulace a zlepšení kožní bariéry pokožky  zlepšuje buněčnou výměnu kyslíku, zásobuje kožní buňky energií, rozkládá pigmenty, podporuje lymfodrenáž, zlepšuje drsnost kůže, vrásky, zvyšuje imunitu.

 

Fialové světlo: 400 – 420 nm, zmírňuje záněty, spáleniny od slunce a růžovku

 

Světle modré světlo - 423 -450 nm - produkuje singlet kyslík, tato forma kyslíku je toxická pro bakterie akné a proto snižuje akné, zabraňuje zánětům, má zklidňující účinek na problémy s pletí

 

Světle zelené světlo – zvyšuje energii buněk a má pozitivní účinek na metabolismus pleti

 

Bíle laserové světlo - proniká hluboko do pokožky a tak zrychluje metabolismus tkáně, pomáhá rozkládat pigmentové skvrny

 

 LED fotonová terapie může být využívána na omlazení pleti i úlevu od bolesti. Zvyšuje průtok krve, podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Může být použita k ošetření akné v mírném i pokročilém stádiu a k úlevě bolesti po různých typech ošetření.

 

Maska je účinná i jako následná péče po ošetření laserem či ošetření s použitím jehel.

 

Něžná, bezbolestná, neinvazivní a extrémně efektivní

 • 100% přírodní a neinvazivní

 • nejsou známy žádné vedlejší účinky

 • bezpečná k dennímu užití pro pacienty v jakémkoli věku

Léčba - vystavení obličeje po dobu 20 minut LED masky z vhodně zvolených parametrů. Ošetření je zcela bezbolestné. Před léčbou pleť očištíme, můžeme nanést sérum nebo masku dle stavu pleti, po zákroku použít krém dle typu pleti.

LED fotonová terapie - světelný paprsek proniká pokožkou a uvnitř buňky stimuluje regenerační procesy. Účinnost záření LED světla lze přirovnat k laseru, nicméně, fototerapie LED je zcela neinvazivní, nemá vliv na buněčnou strukturu, pouze stimuluje a přirozeně aktivuje a zesiluje regenerační procesy.

 

Shrnutí:

 • Omlazuje a regeneruje buňky a tkáně pokožky

 • Účinně léčí rosaceu a žilky

 • Redukuje jemné linky, vrásky

 • Pomáhá při snižování produkci melaninu (která způsobuje hnědé skvrny)

 • Pomáhá opravit sluncem poškozenou pleť

 • Aktivuje buňky, které produkují kolagen a elastin

 • Snižuje drsnost pleti a velikost pórů

 • Stimuluje a aktivuje metabolismus kožních buněk

 • Bezpečný a efektivní pro všechny typy pleti

 • Neinvazivní léčba

 • Žádné vedlejší účinky, bez bolesti

 • Antibaktericidní a protizánětlivé účinky

 • Léčba je pouze 20 minut

 • Žádné škodlivé UV záření

 • Minimalizuje aktivitu (P. acnes), které způsobují akné

 

Nejčastější otázky:

 

Jaké jsou kontraindikace použití LED fototerapie?

Alergie na světlo, rakovina

 

Je to bolestivé?

fotonová terapie ​​nemá vliv na LED tepelnou ablaci a proto je jeho použití není bolestivé.

 

Jak brzy uvidíte výsledky? 
Každý člověk reaguje v jiném čase.  U některých se výsledky dostaví rychleji než u druhých v závislosti na tělesném stavu, věku, stavu pokožky, stravě, konzumace alkoholu, kouření, atd 
Počáteční výsledky se dostaví určitě od 4 do 8 týdnů , někdy už za 1 až 3 týdny. V případě některých jednotlivců přicházejí po 9 - 11 týdnů, ale za tak dlouhou dobu se to stane jen občas.

 

Existují nějaké vedlejší účinky? 
Tento typ léčby nemá žádné vedlejší účinky. Důkazem toho jsou na krátkodobé a dlouhodobé klinické studie.

 

Může dojít k poškození očí?

Modré LED lampy emitují světlo s krátkou vlnovou délkou a může být škodlivé pro oči, pokud se používá bez řádné ochrany po delší dobu. Může dojít k onemocnění zvané "makulární degenerace spojené s věkem." Ačkoli modré světlo je mimo spektrum UV (má stejný ničivý účinek na bakterie Propionibacterium acnes jako je UV záření) ale nezpůsubuje opálení, zdůrazňujeme, že byste měli použít brýle na ochranu proti záření.

 

Mohu použít zařízení s krémy a jiné léky?

Ano, mohou být použity jiná ošetření, stejně jako s jinými prostředky pro péči o pleť.

 

Je toto zařízení možné použít na jakýkoliv typ pleti?

Ano, je prokázáno, že LED světlo funguje na všechny typy pleti.

 

Mohu získat opálení?

S Led fotonovou terapií nedochází k žádnému opálení.

 

Existují nějaké negativní vedlejší účinky? 
Tento typ léčby nemá žádné vedlejší účinky - na základě krátkodobých a dlouhodobých klinických studiích.

 

Jak regeneruje a omlazuje pokožku?

 Omlazení pleti u technologie, jako je například laserová terapie, zahrnuje vytvoření kontrolovaného množství tepelného poškození kůže. Subklinické kožní rány se záměrně aplikují na kůži, kde způsobí škodu pro vyvolání procesu hojení rány, což vede k produkci nového kolagenu.

 Použití LED fotonové terapie jako  metodu omlazení pleti je unikátní, protože nezpůsobuje žádnou tepelnou škodu. V místě tepelného poškození kůže vyvolává fotobiomodulacní reakci. Fotobiomodulace stimuluje proliferaci fibroblastů, syntézu kolagenu, růstových faktorů a extracelulární formy produkce a zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce aktivací mitochondriální systému buněčného dýchání. NASA zjistila, že světlo z LED diod působících v určitém rozsahu vlnových délek, zlepší hojení ran proces 100-200%. 

 

Mohu použít přístroj v čase s jinými krémy nebo léky, např. Roaccutane
Ano, Led fotonová terapie může být použita samostatně nebo společně s dalšími léky na pleť. Před zahájením léčby, doporučujeme udělat exfoliaci obličeje a neutrální zvlhčovače po ukončení léčby.

Pacientů užívajících opatření, jako Roaccutane, by se měli poradit se svými odborníky - dermatology, než budou používat fotonovou terapii.

Upozorňujeme, že Led fotonová terapie je navržena tak, aby působila jako přírodní léčivo, které nahradí krémy a zdravotnický materiál.

 

Mohu použít Led fotonovou terapii při léčbě růžovky, rozšířené žilky a omlazení pleti?

Ano, studie ukázaly, že červené světlo je účinná při léčbě růžovky, telangiectasias (rozšířené žilky) a omlazení pleti.

 

Kolik ošetření je potřeba? 

Počet ošetření fototerapie pleti  se liší a je závislé na požadovaných výsledcích.

Vzhledem k tomu, že je tato metoda velice "jemná" může se podstupovat až třikrát týdně. Fototerapie se může podstupovat samostatně ale může být také kombinována s jinými kosmetickými metodami ošetření pleti, aby se výsledky posílily.