Ošetření přístrojem REDLINE 6v1

 

 

SKIN SCRUBBER

Kavitační peeling díky ultrazvukové technologii bezbolestně očišťuje pokožku od nečistot, upravuje mikrocirkulaci, zesvětluje pigmentové skvrny a posiluje metabolismus buněk. Již po prvním ošetření je vidět omlazená zářivá pokožka.

 

SONOFORÉZA

Vtlačování aktivních látek do kožních buněk za pomocí ultrazvuku (stěrkou kavitačního peelingu). Zároveň je při této procedůře prováděn jemný lifting kontur obličeje.

 

ULTRAZVUK a MIKROMASÁŽ

Ošetření ultrazvukem má povzbuzující účinky na regeneraci pokožky. Zvukové vlny stimulují fibroblasty k produkci kolagenu a dalších důležitých vláken, která zlepšují stavbu pokožky. Urychluje také metabolismus a zlepšuje pevnost pokožky. Ultrazvukové ošetření má výborné účinky proti vráskám a jizvám (také pooperačním – např. po císařském řezu). Je to dáno vlivem ultrazvuku na buněčnou tkáň. Ultrasonic- Mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. Je to ideální systém jak bojovat s celulitidou a redukovat vrásky. Každý terapeutický zákrok trvá asi 15-20 minut. K získání očekávaných výsledků je nezbytné vykonání 8-10 zákroků. Značných výsledků si lze všimnout už po 3-4 sezeních.

 

MIKRODERMABRÁZE

Velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.
Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž, což vede k potlačení otoků, stimuluje krevní oběh a detoxikaci kůže. Účinky mikrodermabraze vedou postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k žádané rejuvenaci (omlazení) pokožky. Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pletí.

 

DARSONVAL - VYSOKOFREKVENČNÍ PROUDY (OZONIZÉR)

Profesionální přístroj k ošetření vysokofrekvenčními proudy – známými v kosmetice jako proudy d´Arsonvala. Darsonval využívá proudy o vysoké frekvenci, které působí především na cévní systém. Používají se k povzbuzení metabolismu, zrychlují krevní oběh a především mají povrchově dezinfikující a antiseptické účinky. Skvělé desinfekční a zklidňující účinky má při ošetření po depilaci nebo hloubkovém čištění aknózní pleti. Darsonval je ošetřením, díky kterému provádíme dezinfekci pokožky. Během zákroku působí antibakteriální ozon a uvnitř pelot vznikají vzácné plyny. Proudy darsonvala působí také na nervová zakončení, mají zklidňující a ztišující účinky. Masáže pelotami jsou doporučovány zejména lidem, kteří trpí neurózami a stresem.